Apie mus

UAB Hidrobalt įkurta 1995 m. Šiandien Hidrobalt turi padalinius Alytuje, Kaune, Klaipėdoje ir Vilniuje. Latvijoje nuo2013 m. veikia SIA Hidrobalt Latvija. Pagrindinį Hidrobalt asortimentą sudaro: mechaniniai reduktoriai, techninės žarnos, jungtys, ir sąvaržos, bei pneumatikos komponentai. 

Apie mus
BENDRADARBIAVIMAS

Dėmesys klientui

Ilgalaikis bendradarbiavimas galimas tik esant abipusei naudai ir pasitikėjimui, įgyjamam kasdieniu darbu. Tai greiti atsakymai, išsami informacija, racionalūs pasiūlymai ir išbaigti sprendimai. Mes siekiame, kad kiekvienas naujas mūsų klientas taptų nuolatiniu.

Kontaktai
Dėmesys klientui
INŽINERIJA

Kvalifikuotas personalas

80% Hidrobalt darbuotojų turi aukštąjį techninį inžinierinį išsilavinimą, tai pat ir praktinę mechaniko darbo patirtį.

Ar gali vienas žmogus būti geru visų sričių specialistu? Mūsų vadybininkai specializuojasi pagal produktų grupes, todėl gali suteikti Jums kvalifikuotas konsultacijas produktų parinkimo, pritaikymo, naudojimo ar montavimo klausimais.

Karjera
Kvalifikuotas personalas
INOVACIJOS

Technologinės naujovės

Mes atidžiai sekame visas technologines naujoves. Naujų technologijų diegimas ir įrengimų modernizavimas – vienas iš būdų konkuruoti, neprarasti svarbių pozicijų rinkoje, pagerinti veiklos efektyvumą. Todėl tikimės, kad mūsų žinios šioje srityje bus naudingos ir mūsų klientams.

Technologinės naujovės
PRODUKTAI

Gamybos kokybė

Tie, kuriems teko susidurti su neplanuotu įrengimų remontu, dažna jų profilaktika, puikiai suvokia kokybės svarbą. Mes renkamės tik aukštos kokybės produktus, kurie patikimai tarnaus Jums daugelį metų.

Gamybos kokybė
PATIKIMAS BENDRADARBIAVIMAS

Pristatymas reikiamu laiku

Platus prekių asortimentas – daugiau nei 180 000 pozicijų, nuo pačių paprasčiausių iki specializuotų. Didelis sandėlys, kuriame yra daugiau nei 24 000 pozicijų prekių, nuolat papildomas pagal mūsų klientų poreikius. Geri ryšiai su didžiausiais Europos gamintojais ir Lietuvos įmonėmis. Šiandien, kai laikas kaip niekada svarbus, tai leidžia mums pristatyti prekes klientams reikiamu laiku.

Pristatymas reikiamu laiku

Prisijunk prie Hidrobalt komandos

"Dideli ir geri darbai telkia žmones" 
Daugiau Kontaktai
Prisijunk prie komandos