Kaip pirkti?

Atnaujinta: 2023-10-12

KAIP PIRKTI 

UŽSUKITE Į EL. PARDUOTUVĘ 

Užsukite į HIDROBALT elektroninę parduotuvę, kurioje rasite komponentus pramonei.

IŠSIRINKITE PREKES 

Į krepšelį prekes galite įdėti jų ieškodami elektroninės parduotuvės kataloguose arba pasinaudodami prekių paieškos laukeliu. 

Patikusią prekę įdėsite paspausdami mygtuką “Įdėti į krepšelį”. Jei ketinate įsigyti daugiau prekių, toliau “tęskite apsipirkimą”. Norėdami patvirtinti užsakymą spauskite “Pereiti prie apmokėjimo“. 

Prekių krepšelyje galite keisti  užsakomų prekių skaičių. Taip pat, galite išsaugoti prekių krepšelį spausdami “Išsaugoti krepšelį” ir prie jo sugrįžti vėliau ar pakartotinai užsakyti prekes. Išsaugoti prekių krepšeliai matomi vartotojo paskyroje 

Pasitikrinę savo prekių krepšelį , spauskite mygtuką „Pereiti prie apmokėjimo“. 

ASMENINĖ INFORMACIJA 

Supildykite užsakovo kontaktinę informacija arba rinkitės “Prisijungti” prie savo paskyros. Spauskite „Tęsti‘ 

PASIRINKITE PRISTATYMO ADRESĄ 

Pasirinktie pristatymo adresą. Pridėti naują adresą spauskite “Pridėti naują adresą”. Visus pristatymo adresus matysite ir galėsite juos redaguoti savo paskyroje. Spauskite „Tęsti‘ 

PASIRINKITE PRISTATYMO BŪDĄ 

Pasirinkite vieną iš pristatymo būdų: 

  • DPD kurjeris  
  • Prekių atsiėmimas iš UAB „Hidrobalt“ parduotuvių. Pasirinkus prekių atsiėmimą iš UAB „Hidrobalt“ parduotuvių, reikės nurodyti iš kurios parduotuvės pageidaujate atsiimti prekes. 

Ir jie norite įrašykite mums žinutę susijusią su šiuo užsakymu, bei spauskite „Tęsti‘ 

APMOKĖKITE UŽSAKYMĄ 

Tai paskutinis užsakymo etapas. Pasirinkite vieną iš apmokėjimo būdų ir spauskite „Apmokėti“ 

Elektroninėje parduotuvėje už prekes galite atsiskaityti šiais būdais: 

  • Apmokėjimas per elektroninę bankininkystę. Kai išankstinis mokėjimas atliekamas pasinaudojant Pirkėjo naudojama elektroninės bankininkystės sistema. Mokant šiuo būdu, elektroninės bankininkystės sistemoje sukuriamas mokėjimas pagal Pirkėjo apmokamą užsakymą. 
  • Apmokėjimas bankiniu pavedimu. Pirkėjas atlikęs užsakymą į savo el. pašto dėžutę gauna išankstinio mokėjimo sąskaitą, kurią apmoka prisijungęs prie savo naudojamo banko internetinės sistemos arba nuvykęs į artimiausią banko skyrių, perveda pinigus į Pardavėjo sąskaitą.