Pramoninės jungtys

Pramoninės jungtys

Pramoninių žarnų jungtys gaminamos iš įvairių medžiagų, tokių kaip aliuminis, nerūdijantis plienas, žalvaris, įvairus plastikas ir kt. Kiekviena medžiaga turi savo privalumus ir taikymo sritis priklausomai nuo konkrečių sąlygų ir naudojimo atvejų.

Aliuminio jungtys yra lengvos, bet tvirtos ir yra gana atsparios korozijai. Jos yra naudojamos įvairiose pramonės šakose, ypač ten, kur svarbu svoris ir atsparumas korozijai.

Nerūdijančio plieno pramoninių žarnų jungtis tikslinga rinktis dėl didelio atsparumo korozijai, atsparumo įvairiausioms cheminėms medžiagoms, ilgaamžiškumo, stiprumo. Nerūdijančio plieno jungtys yra plačiai naudojamos chemijos, maisto pramonės šakose, taip pat farmacijoje ir kitose pramonės šakose. 

Žalvarinės jungtys dažnai naudojamos santechnikoje, įvairiausiose šildymo ir vandens tiekimo sistemose. Žalvarinės jungtys turi puikias šilumos laidumo savybes bei atsparios korozijai.

Plastiko jungtys yra lengvos ir dažnai pigesnės nei metalinės. Jų taikymo sritys apima vandens tiekimo, kanalizacijos ar laistymo sistemas, tačiau jų naudojimas gali būti ribotas esant aukštoms temperatūroms arba agresyviems chemikalams.